O nás

Vďaka originálnym reklamným predmetom, ktoré pre vás navrhneme a zabezpečíme od A po Z, zažiari vaša značka všade tam, kde potrebujete. Pomôžeme vám posilniť branding interne,  smerom k zamestnancom, ako i posilniť značku externe smerom k vašim klientom a širokej verejnosti. 

Našou prácou k vašim úspechom

Pre našich klientov sme tu už od roku 1992 a počas našej dlhoročnej praxe sme s úspešnou prezentáciou pomohli množstvu firiem. Vďaka vlastnej výrobe v obci Ľubietová, v Banskej Bystrici máme potrebnú znalosť technologických postupov a dostupnosť priamej kontroly výrobných procesov. Aby sme naše výstupy ešte viac zdokonalili, prešiel náš technologický park v roku 2015 obmenou, vďaka čomu dnes pracujeme s najmodernejšími technológiami. Neustále sa snažíme zlepšovať naše procesy tak, aby sme pre vás mohli zabezpečiť moderné a štýlové reklamné predmety, s ohľadom na ich kvalitu a využiteľnosť. V modernej hale o rozlohe 2000 m2 ponúkame tiež možnosť skladovania predmetov.

Naša ponuka

V AMI BB SK s.r.o. vám ponúkame komplexné poradenstvo v oblasti reklamných predmetov a reklamného ako aj pracovného textilu, a to od vzniku myšlienky, cez jej kreatívne prevedenie až po finálne spracovanie a doručenie zákazky priamo k vám.

Reklamné predmety na mieru

Prezentujte vašu firmu štýlovo a odlíšte sa od konkurencie s originálnymi reklamnými predmetmi, navrhnutými podľa vašich predstáv.

Individuálne diela, ktoré nepoznajú grafické obmedzenia, a ponúkajú kreatívny priestor fantázii.

Eshop

E-shop ponúka široký sortiment re-klamných a darčekových predmetov, reklamného textilu a pracovného oblečenia s profesionálnou potlačou, výšivkou alebo gravírom.

Cieľom našich reklamných predmetov je podporiť rast vašej značky.

Technológie

Najnovšie technológie a IT postupy zaručujú najvyššiu kvalitu prevedenia potlače, výšivky či gravíru na vašich reklamných predmetoch.

Pri výbere technológie dekoru ponúkame odborné poradenstvo, vizualizácie, či vzorku finálneho produktu.