Technológie

Disponujeme vyspelým technologickým parkom, ktorý neustále inovujeme. Používame najnovšie technológie a IT postupy čo zaručuje najvyššiu kvalitu prevedenia potlače, výšivky alebo gravíru reklamných predmetov a následne Vašej prezentácie priamo prostredníctvom týchto reklamných predmetov či reklamného textilu.

Nie sme len reklamná agentúra, ale sme v prvom rade tlačiareň takže všetky služby poskytujeme in-house na jednom mieste. Pre Vás!

 

Sieťotlač

Sieťotlač inak nazývaná aj hodvábna tlač je jedna z najstarších technológií ktorej remeslo sa zachovalo až dodnes. Patrí medzi najkvalitnejšie technológie potlače textilu a reklamných predmetov. Sieťotlač môžeme rozdeliť do dvoch kategórii. Plošná a rotačná sieťotlač.

Plošnou sieťotlačou je možné potláčať textil, pracovné oblečenie a rovné reklamné predmety. Rotačná sieťotlač je určená na potlač valcovitých predmetov ako sú napríklad perá, hrnčeky alebo fľašky.

Transfer

Transfer je technológia, pri ktorej sa používa plošná sieťotlač. Materiál sa potláča zrkadlovo na prenosový (špeciálny) papier a po natlačení sa pomocou termo lisov aplikuje teplotou, tlakom a potrebným časom na tričká, čiapky, tašky, batohy, atď. Je  vhodná na potlač textílií na prírodnej báze, ale aj na syntetické tkaniny a ich zmesi.

 

Digitálna UV a DTG tlač

Technológia digitálnej tlače je v súčasnej dobe jedna z najžiadanejších technológii potlače reklamných predmetov. Jej veľkou prednosťou je, že dokáže tlačiť aj tú najzložitejšiu grafiku aj od jedného kusu bez akejkoľvek tlačovej prípravy.

 

Strojové vyšívanie

 

Tamponprint

Tampónová tlač sa používa na všetky druhy materiálov (plasty, sklo, kovy, drevo, koža, keramika). Tento typ technológie je vhodný pre menšie predmety. Sú to napr. guľôčkové perá, otvárače, zapaľovače, kľúčenky a iné.

 

Flex / Flock

Je technológia s vysokou kvalitou a trvácnosťou. Ide o tip technológie kedy sa zo špeciálnej fólie vyreže daný motív pomocou rezacieho plotra. Fólia sa následne aplikuje pomocou prenosovej fólie a termo lisu na požadovaný textil. Je vhodná na potlač bavlneného textilu.

Veľkoformátová tlač

Tento tip technológie sa používa na tlač veľkých formátov, ako sú napríklad billboardy alebo reklamné pútače. Je možné potlačiť papier, fóliu, banner (PVC plachta), doskové materiály atď. 

 

Gravírovanie

Je najtrvácnejší druh technológie dekoru reklamných predmetov. Je vhodný na značenie drobných reklamných predmetov z materiálov ako je kov, keramika, príp. sklo.

© 2020 AMI BB, s.r.o., Zábava 41, 976 55 Ľubietová. Všetky práva vyhradené. Obsah tejto internetovej stránky je chránený autorským zákonom. Nijaký z jeho prvkov nesmie byť kopírovaný alebo inak reprodukovaný bez výslovného predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa tejto stránky. Akékoľvek kopírovanie, upravovanie alebo napodobňovanie alebo akékoľvek iné použitie obsahu tejto stránky alebo jej časti je zakázané.