Pokrokové technológie a výrobné procesy

Disponujeme vyspelým technologickým parkom, ktorý neustále inovujeme. Používame najnovšie technológie a IT postupy, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu prevedenia potlače, výšivky alebo gravíru reklamných predmetov a následne vašej prezentácie priamo prostredníctvom týchto reklamných predmetov či reklamného textilu.

Nie sme len reklamná agentúra, ale sme predovšetkým tlačiareň, preto vám všetky naše služby poskytujeme in-house na jednom mieste.

Sieťotlač sieťotlač ikona

Transférová tlač transferová tlač ikona

Digitálna tlač digitálna tlač ikona

Strojové vyšívanie strojové vyšívanie ikona

Tampónová tlač tampónová tlač ikona

Flex / Flock Flex ikona

Veľkoformátová tlač veľkoformátová tlač ikona

Gravírovanie​ gravírovanie ikona

Sieťotlač

Sieťotlač, inak nazývaná aj hodvábna tlač, je jedna z najstarších technológií, ktorej remeslo sa zachovalo až dodnes. Je to jedna z najkvalitnejších technológií potlače textilu a reklamných predmetov. Sieťotlač môžeme rozdeliť do dvoch kategórií, plošná a rotačná sieťotlač. Plošnou sieťotlačou je možné potláčať textil, pracovné oblečenie a rovné reklamné predmety. Rotačná sieťotlač je určená na potlač valcovitých predmetov, ako sú napríklad perá, hrnčeky alebo fľašky.

Transférová tlač

Transfer je technológia, pri ktorej sa používa plošná sieťotlač. Materiál sa potláča zrkadlovo na prenosový (špeciálny) papier a po natlačení sa pomocou termo lisov aplikuje teplotou, tlakom a potrebným časom na tričká, čiapky, tašky, batohy, atď. Je vhodná na potlač textílií na prírodnej báze, ale aj na syntetické tkaniny a ich zmesi.

Digitálna UV a DTG tlač

Technológia digitálnej tlače nazývanej tiež DTG (direct to garment) je v súčasnej dobe jedna z najžiadanejších technológií potlače reklamných predmetov. Jej veľkou prednosťou je, že dokáže tlačiť aj tú najzložitejšiu grafiku a to už od jedného kusu bez akejkoľvek tlačovej prípravy. Podstatou je tlač pomocou digitálnej technológie za použitia farieb na vodnej báze.

Strojové vyšívanie

Na vami vybrané kusy oblečenia zabezpečujeme profesionálne strojové vyšívanie loga, nápisov alebo inej zvolenej výšivky.

Tampónová tlač / Tamponprint

Tampónová tlač sa používa na všetky druhy materiálov (plasty, sklo, plexisklo, kovy, drevo, koža, koženka, keramika). Výhodou tampónovej tlače je možnosť potlačiť predmety na ťažko dostupných miestach, ako i veľmi malé predmety, ktoré sa inak potlačiť nedajú. Tento typ technológie je preto vhodný najmä pre menšie predmety, ako napríklad guľôčkové perá, otvárače, zapaľovače, kľúčenky a iné.

Flex / Flock

Je technológia s vysokou kvalitou a trvácnosťou. Ide o typ technológie, kedy sa zo špeciálnej fólie (flocku) vyreže daný motív pomocou rezacieho stroja nazývaného ploter. Fólia sa následne aplikuje pomocou prenosovej fólie a termo lisu na požadovaný textil. Po vychladnutí sa fólia jednoducho odstráni a na textile ostáva požadovaný dekor. Vhodná je najmä na potlač bavlneného textilu.

Veľkoformátová tlač

Ako už vyplýva z názvu, tento typ technológie sa používa na tlač veľkých formátov, ako sú napríklad billboardy alebo reklamné pútače. Je možné potlačiť papier, fóliu, banner (PVC plachta), doskové materiály a podobne. Ideálne riešenie pre pútavé polepy stien či okien.

Gravírovanie​

Je vôbec najtrvácnejší druh technológie dekoru reklamných predmetov. Je vhodný na značenie drobných reklamných predmetov z materiálov ako je kov, keramika, prípadne sklo. Ide o kvalitné a zároveň veľmi elegantné a jemné označenie reklamných a darčekových predmetov s dôrazom na detail.